O firmie

Powstaliśmy w roku w 1989 r. jako mała firma instalatorska w branży domofonów. W 1992 r. jako pierwsi w Trójmieście zaoferowaliśmy naszym klientom konserwację domofonów na zasadzie pełnego serwisu – usuwaliśmy wszystkie usterki za zryczałtowane stawki, bez doliczania innych kosztów.
O tym, że zarówno dla Państwa jak i dla nas był to dobry krok, świadczyć może liczba 100 tys. zadowolonych klientów obsługiwanych obecnie przez naszą firmę za pośrednictwem zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych, kilkadziesiąt tysięcy domofonów cyfrowych wymienionych za cenę materiału, nowoczesne systemy telewizji przemysłowych i alarmowych, wiele nowych osiedli wyposażonych w markowe urządzenia.

Dziś Porter jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku. Dysponujemy własną bazą lokalową, flotą 17 aut serwisowych, zatrudniamy 20 wykwalifikowanych
i doświadczonych pracowników, prowadzimy autoryzowany serwis i przedstawicielstwa handlowe czołowych producentów urządzeń domofonowych.
Współpracujemy z takimi deweloperami jak: Invest Komfort, Ekolan, Hossa, Allcon, Inpro, ArsKomfort, Margo, Targo.

Sponsorujemy Żużlową Reprezentację Polski oraz drużynę żużlową GKS Wybrzeże. Bierzemy też udział w życiu kulturalnym, współfinansując organizację Gdynia Blues Festival.